Nezařaditelné

Pomoc plosím :o)

1. března 2009 v 20:30 | DIM
Zdravím mé milé čtenáře a zároveň je žádám o cennou radu :o)

Mám problém. Když se podíváte do mého sloupku, úplně dole uvidíte statistiku návštěvnosti z toplist.cz. Stalo se mi to i u předchozího blogu, že mně to takhle zlobilo :( Pořád je to rozbitý a nenačítá se návštěvnost a nenačítá :(.

Máte s tím taky nějaké zkušenosti? Můžete mi poradit, nebo napsat do komentářů :) budu Vám moc vděčná :o) a předem Vám děkuji a přeji hezký zbytek víkendu :o)

Založení blogu

25. února 2009 v 17:10 | Terulinka

Píše se rok 2009, dnes je 25. února, čtvrt na 6... a já zakládám tenhle blog...ale...?:)

Jeden blog na nejmenované adrese jsem už založila před nějakou dobou a tak se asi ptáte, proč zakládám novej? :) Je to jednoduchý... tenkrát jsem ještě nevěděla, že když vytroubím do světa svým blízkým a ještě bližším, svoji adresu, už nebude tolik jednoduché sem prskat jednu myšlenku za druhou, aniž bych se obávala, že se to někoho dotkne. A to bych tuze ráda, psát si na svůj blog co se mi zamane. Chci si psát o tom, co mi zrovna přijde na mysl... aniž bych musela přemýšlet, co si asi tak o mně říká například moje retardovaná rodina :o)

Líbí se mi, že budu v naprosté anonymitě a přesto budou mé články (snad:) číst lidé, kteří si na vše udělají svůj vlastní a objektivní názor....
 
 

Reklama