Únor 2009

7 smrtelných hříchů

27. února 2009 v 23:19 | DIM
Před chvilinkou jsem si surfovala po internetu a narazila jsem na pár zajímavých foteček od jedné asi moc šikovné fotografky :), bohužel už Vám ale neprozradím její jméno, protože jsem telátko a nepamatuju si ho :)
Moc se mi líbí Lakomství a Závist :)...za to Smilstvo mi přijde docela hardcore :D ... ale jinak jsou to obrázky a zajímavé... Chcete je vidět? -->>:)
Acedia - Lenost

Založení blogu

25. února 2009 v 17:10 | Terulinka |  Nezařaditelné

Píše se rok 2009, dnes je 25. února, čtvrt na 6... a já zakládám tenhle blog...ale...?:)

Jeden blog na nejmenované adrese jsem už založila před nějakou dobou a tak se asi ptáte, proč zakládám novej? :) Je to jednoduchý... tenkrát jsem ještě nevěděla, že když vytroubím do světa svým blízkým a ještě bližším, svoji adresu, už nebude tolik jednoduché sem prskat jednu myšlenku za druhou, aniž bych se obávala, že se to někoho dotkne. A to bych tuze ráda, psát si na svůj blog co se mi zamane. Chci si psát o tom, co mi zrovna přijde na mysl... aniž bych musela přemýšlet, co si asi tak o mně říká například moje retardovaná rodina :o)

Líbí se mi, že budu v naprosté anonymitě a přesto budou mé články (snad:) číst lidé, kteří si na vše udělají svůj vlastní a objektivní názor....